Şehirlerarası Otobüs Saatleri

Şehirlerarası Otobüs Saatleri

YEREL FİRMALAR

Şehir / Firma ASTOR Turizm Urfa Hassoy Turizm Şanlıurfa Cesur Turizm
Mersin 08:00 - 09:00 - 12:00 - 23:55 09:00 - 12:00 - 24:00 07:00 - 12:00 - 00:00
İstanbul 10:00 - 13:00 - 17:00 - 20:30 11:00 - 13:00 - 16:00 - 20:30 10:00 - 13:00 - 16:00 - 20:30
Çanakkale 11:00 - - -
İzmir 14:00 14:00 14:00
Yalova 17:31 15:00 -
Antalya 18:00 - 17:00
Ankara 18:30 - 21:00 - 18:30
Manisa 19:00 - -
Akçay 15:01 - -
Balıkesir - 17:00 -
Zonguldak - 18:30 -

ŞANLIURFA HAREKETLİ DİĞER FİRMALAR

Firma Bilgiler
Metro Turizm Samsun ( 08:30 - 15:30 ) - Trabzon (14:30)
Can Dersim Tunceliler Turizm Erzincan (09:30)
Adıyaman Ünal Turizm Trabzon (14:00)
Özkaymak Turizm İzmir (10:00 - 11:00) - Bursa (20:30)
Adıyaman Gülaras Turizm Trabzon (14:00) - Hopa (15:30)
Kayseri Süha Turizm Yalova (08:30) - Zonguldak (10:30) - Kayseri (12:30) - Samsun Çarşamba (16:30) - Kayseri (22:00)
Tokat Seyahat Samsun (19:00)
Kahta Petrol Hopa (15:30)
Isparta Petrol Bodrum (17:00)
Topçam Turizm Samsun Bafra (19:00)
Nevşehir Seyahat Kırşehir (09:00 - 13:00 - 19:30)
Kamilkoç Seyahat Samsun Bafra (17:00)