Haberler

Belsan A.Ş.'den Satılık Daire İhalesi

Belsan A.Ş.'den Satılık Daire İhalesi İhale Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Paşabağı Mahallesi Şutim Yanı 720. Sok. No:13, adresindeki Belsan İmar İnş. Gıda San. ve Tic. Aş. Otobüs Garajında bulunan Genel Müdürlük Toplantı Salonunda 11/02/2021 Perşembe günü saat 13:30 da yapılacaktır.

Başkan Beyazgül: Kazanan Şanlıurfa Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Belsan A,Ş’deki yıpranmış ve kilometresi yüksek araçları vererek yerine yenilerini aldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıl kiralama bedeli karşılığında satın aldıkları 226 araçtan 155’ini sıfır kilometre 2021 model yeni araçlarla değiştirerek hem araçların piyasa ömrünü uzattı hem de bakım onarım ve diğer masraflarından tasarruf etmiş oldu. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yenilikçi yaklaşımlarıyla teknolojik ve tasarruf tedbirleri kapsamında Şanlıurfa’ya kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz yıl Ocak ayında alınan 226 araç içerisinden 155’i revize edilerek yerine sıfır araçlar BELSAN AŞ.’ye kazandırıldı.

Toplu Taşımada Hes Kodu Zorunluluğu

Şanlıurfa'da şehir içi toplu taşımada HES kodu zorunluluğu getirildi. İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelge doğrultusunda tüm Urfa Kartlıların 21 Ekim - 5 Kasım 2020 tarihleri arasında kartlarına HES kodu yükleyerek kişileştirmesi gerekiyor. HES kodu yüklemesi yapmayan Urfa Kartlılar 6 Kasım 2020'den itibaren toplu taşımayı kullanamayacak. Kullanıma kapatılan kartlar HES Kodu yüklenince tekrar aktifleştirilecek.

Toplu Taşımada Geçici Güzergah Değişikliği

Toplu Taşımada Geçici Güzergah Değişikliği

Genel Kurul Toplantısına Davet

Yukarıda bilgileri yazılı şirketimizin Yönetim Kurulunun 17/02/2020 tarihli almış olduğu karar istinaden; 24/03/2020 tarihinde, saat 14.00 ‘te Paşabağı mahallesi 720. Sokak No:13/1 Haliliye / Şanlıurfa adresinde, aşağıdaki gündem maddeleri çerçevesinde 2019 yılı olağan genel kurul toplantısı gerçekleşecektir.

27 Adet Toplu Taşıma Otobüsü Vatandaşlarımızın Hizmetine Sunuldu.

Ulaşım ve hizmet ağı genişleyen Şanlıurfa'mızda otobüs sayımızı arttırıyoruz.

Kaptanlarımıza Verimli Sürüş Eğitimi Verildi

13.07.2019 cumartesi günü şehir içi toplu taşımada görevli tüm kaptanlarımıza “Verimli Sürüş Eğitimi” verilmiştir.

İstiklal Madalyalı Şanlı şehrimizin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yılı

İstiklal Madalyalı Şanlı şehrimizin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. yılı etkinlikleri kapsamında kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.

Personellerimize İlk Yardımcı Eğitimi Verildi.

Mart 2019 döneminde eğitim planlaması doğrultusunda tüm birimlerimizden görevlendirilen 70 personelimize Sağlık Müdürlüğü onaylı İLKYARDIMCI eğitimi verilmiştir.

Personellerimizin Sağlık Taraması Yapıldı

Şubat 2019 döneminde personellerimiz mobil sağlık aracı ile sağlık taramasından geçirilmiştir.

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminalinde X-Ray Cihazı ile Güvenlik

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminalinde üst ve alt katta olmak üzere 2 adet X-Ray cihazının montaj çalışması tamamlanmıştır.

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Güvenlik & Panel Çit-Tel Örgü Çalışmaları

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Güvenlik & Panel Çit-Tel Örgü Çalışmaları Tamamlandı.

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminaline Yeni Yapılan Mescid Kullanıma Sunuldu.

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yeni yapılan mescid ve yeni alan vatandaşların hizmetine sunuldu.

UrfaPark Online Ödeme İşlemleri Kullanıma Sunuldu

Parkmetre borçlarını belsan.com.tr sitemiz üzerinden Borç Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme yeniliği getirildi.

Web Sitemizden UrfaPark Borçlarını Sorgulayabilirsiniz

Vatandaşların park borçlarını öğrenmeleri için www.belsan.com.tr web sayfası üzerinden sorgulama yapma imkanı sunduk.

Personellerimizin Mesleki Yeterlilik Belgeleri Tamamlandı.

Şirket bünyesinde çalışıp da mesleki belgeleri eksik olan personellerimize uzmanlık alanları ile ilgili olarak, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş firmalar tarafından "Mesleki Yeterlilik Belge"lerinin alınması sağlanmıştır.

Filomuza İki Adet 5 Metrelik Aracı Dahil Ettik

Yeni faaliyete giren Mance hattımızda çalışmak üzere 2 adet Jest aracı filomuza kattık.

Makina İkmal Müdürlüğü Sundurma Çalışması

Araçlarımızın bakım ve onarım çalışmalarını yürüten personelimiz için verimli ve etkin bir çalışma ortamı oluşturulmuştur.

Saha Asfaltlama Çalışması Yapıldı

Makine İkmal Müdürlüğü otobüs park alanı asfalt çalışmasındaki desteklerinden dolayı Yönetim Kurulumuza ve Fen İşleri Dairesi Başkanlığımıza teşekkür ederiz.

Görüntü İzleme Birimimizin Çalışma Ortamı Yenilendi.

Görüntü İzleme birimi çalışma ortamında yeni masa ve sandalye değişimleri tamamlandı.

BELSAN PERSONELLERİNE YANGIN SÖNDÜRME EĞİTİMİ VERİLDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı eğitmenleri tarafından BELSAN personellerine yönelik olarak ‘Yangın Eğitimi ve tatbikatı’ verildi.

YKS'ye girecek öğrencilerin dikkatine

Hafta sonu gerçekleştirilecek olan (YKS)'ye girecek öğrencilerimizin sınava girecekleri yerlere ulaşımlarında herhangi bir aksilik yaşamamaları için otobüs hatlarımızın hangi okullara yakın bölgelerden geçecekleri listemizde belirtilmiştir.Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

BELSAN’DA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle BELSAN A.Ş’de çalışan kadın personellerin günleri kutlandı.

SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞİ BAŞVURU SONUÇLARI

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 127. Maddesinin; Geçici 23 ve 24. Maddesi Gereği Taşeronda Çalışan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçişi Başvuru Sonuçları

49 NOLU HATTIMIZDA EK SEFER DÜZENLENMESİ BAŞLIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından planlaması gerçekleştirilen 49 Nolu Yardımcı hattımızda 04 Aralık 2017 tarihi itibariyle ek sefer düzenlenecektir.

BELSAN KIŞ UYGULAMASINA START VERDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren BELSAN A.Ş. kış uygulamaları kapsamında 994 personeline 6 bin 173 parça kışlık iş kıyafeti dağıttı.

GECE UYGULAMAMIZ DEVAM ETMEKTEDİR

Geçtiğimiz Ramazan ayında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Nihat Çiftçi’nin talimatlarıyla Toplu taşımada 5 ana hatta 24 saat hizmet verilmeye başlanılmıştı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN 10 İLÇEYE OTOBÜS DESTEĞİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 10 ilçe belediyesine tahsis edilen 10 otobüs düzenlenen törenle Belediye Başkanlarına verildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Biz ilçelerimize hizmet yürütürken kırsaldaki nüfus ve alan büyüklüğüne göre yapıyoruz. Hizmetler konusunda eşit bir yaklaşım içerisindeyiz" dedi.

DUYURU

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Nihat Çiftçi'nin talimatlarıyla 19/20/21 Ekim Tarihleri Arası Tüm Öğrencilerimize Toplu Taşıma Araçlarımız Ücretsizdir.

EN GÜZEL ÇİĞKÖFTE YARIŞMASI YAPILDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin URFES İsot Festivali kapsamında düzenlediği yarışmada lezzeti, kıvamı, görünümü, yöreselliği ve sunumu ile jüri karşısına çıkan çiğköfteler yarıştı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Amacımız Şanlıurfa'nın kültürünü yaşatmaktır, gelenekten alıp geleceğe taşımaktır" dedi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN MUHTEŞEM KONSER

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen URFES İsot Festivali kapsamındaki konserde sahne alan Zekeriya Ünlü, Sedat Anar ve Ferhat Göçer, Şanlıurfalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa festival, kültür, müzik, sanat ve coşkusuyla her zaman Türkiye'de iz bırakmıştır ve yine iz bırakmaya devam ediyor" dedi

İSOT FESTİVALİNDE EN İYİ İSOT BELİRLENDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ´İsot Yarışması´ bu yıl URFES İsot Festivali kapsamında yapıldı. 199 kişinin katıldığı isot yarışmasında elenen 80 isottan birincinin belirlenmesi Mutfak Müzesinde düzenlenen yarışmada ilk 4 isot belirlendi. Yarışmada renkli görüntüler ortaya çıktı.

İSOT SOFRASI İLGİ GÖRDÜ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen URFES İsot Festivali 'isot yemekleri' sunumuyla devam etti. Çok sayıda davetlinin katıldığı programda Urfa isot yemeklerinin tanıtımı yapıldı.

İSOT FESTİVALİNE YOĞUN KATILIM

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen 'İsot Festivali'nin üçüncü buluşması kortej yürüyüşü ile başladı. Barutçu Hanı'nın açılışı ve Sadet Anar konseri ile devam eden festivale katılım yoğun oldu.

ULAŞIMDA ÖĞRENCİLERE BÜYÜK KOLAYLIK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, öğrenci ve öğretmenlere yönelik başlattığı yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek Urfa kart başvurusu ve vize işlemleri sırasında istenen öğrenim belgesi uygulamasını kaldırarak başvuruları Milli Eğitim Bakanlığının hayata geçirdiği MEBSİS sistemi üzerinden almaya başladı.

Urmak, İyi bir eğitim insanın hayatını değiştirir

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren BELSAN A.Ş’in düzenlemiş olduğu İş sağlığı ve güvenliği, Nezaket ve Halkla İlişkiler, İlk Yardım ve İş sevgisi programı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezinde iki oturum şeklinde gerçekleştirildi.

ANNE VE BABALARIN GURURLU VEDASI

Şanlıurfa’da askere gidecek gençler, Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs terminalinde halaylar eşliğinde birliklerine uğurlanıyorlar.

Şanlıurfa Ulaşımında Yeni Dönem Başladı

Büyükşehir Belediyesi'nin alımını gerçekleştirdiği 65 adet yeni otobüs, düzenlenen törenle halkın hizmetine sunuldu. Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Ulaşımda sorunları kökünden çözüme kavuşturuyoruz. Şanlıurfalı kardeşlerim hizmetin en iyisine layıktır" dedi.

KURBAN BAYRAMINDAN TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ

Kurban Bayramında tüm toplu taşıma araçlarımız Ücretsiz Hizmet verecektir. Kurban Bayramınızı Kutlar,Güvenli Yolculuklar Dileriz.

BASIN AÇIKLAMASI

BELSAN A.Ş çalışanı M.K isimli şahıs hakkında çıkan haberlerle ilgili BELSAN A.Ş Genel Müdürü Nusret Urmak'ın basın açıklaması aşağıya çıkarılmıştır.

TOPLU TAŞIMA BAYRAM SÜRESİNCE ÜCRETSİZ

Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi tüm hazırlıklarını tamamlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Mezarlıkların bakım ve onarımının yapıldığı, ulaşımın bayramın 4 gününde de ücretsiz olacağı ve ALO 153 İletişim Merkezinin 24 saat esası ile hizmet vereceği Büyükşehir Belediyesi'nde tüm ilgili birimler görevlerinin başında olacak.

DUYURU

28.08.2017 Tarihi İtibariyle 78/Zirve Konutları Nolu Hattımızda Güzergah Değişikliğine Gidilmiştir.

DUYURU

28.08.2017 Tarihi İtibariyle 71/Güzelşehir Nolu Hattımızda Güzergah Değişikliğine Gidilmiştir.

DUYURU

28.08.2017 Tarihi itibariyle bir yeni otobüs hattımızla vatandaşlarımızın hizmetindeyiz.Hayırlı Olsun

DUYURU

23.08.2017 Tarihi İtibariyle 76/Maşuk Nolu Hattımızda Güzergah Değişikliğine Gidilmiştir.

Başkan Çiftçi, Şanlıurfa Sevgisi Herşeyin Önündedir

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, BELSAN ve BELTAŞ personelleriyle bir araya gelerek kentte yapılan ve yapılacak olan altyapı çalışmalarını değerlendirdi. Başkan Çiftçi, "Şanlıurfa Sevgisi her şeyin önündedir. Yapacağımız işin özünde mutlaka sevgi bulunmalıdır. Biz şehrimiz için çalışıyoruz" dedi.

ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ SERVİS İMKÂNI

Harran Üniversitesini kazanan ve kayıt için Şanlıurfa’ya gelen öğrencilere yönelik olarak Şehirlerarası Otobüs terminalinde BELSAN tarafından stant kuruldu. Kurulan stantlarda öğrencilere Şanlıurfa ve ulaşımı hakkında bilgiler verilirken aynı zamanda ücretsiz servis imkânı da sağlanıyor.

DUYURU

Balıklıgöl tünelinde yapılan bakım onarım çalışmaları nedeniyle geçici olarak güzergah değişiklikleri yapılmıştır.

FUAR MERKEZİ PROJESİNİN TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Şanlıurfa'nın gelişmesi ve kalkınması için iş dünyasına katkı sunan Büyükşehir Belediyesi, kentin cazibe merkezi olmasına katkı sunacak olan Şanlıurfa Fuar Merkezi'nin tanıtımını gerçekleştirdi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ O İDDİALARA CEVAP VERDİ

5 Ağustos 2017 tarihinde “Belsan Şoförleri çalışma saatlerinden memnun değil?” başlığıyla Urfanatik.com haber sitesinde yer alan iddialar tamamen asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır.

KINALI KUZULAR BİRLİKLERİNE UĞURLANIYOR

Şanlıurfa’da askere gidecek gençler, Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs terminalinde halaylar eşliğinde birliklerine uğurlanıyorlar.

ULAŞIMDA VATANDAŞI RAHATLATAN YENİLİKLER

Hava sıcaklığının 45 derecenin üzerine çıktığı Şanlıurfa’da; Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sıcaktan etkilenmemesi için duraklarda buhar sistemi ve faaliyete geçirdiği turnike sistemi ile zamandan tasarruf sağlıyor.

URMAK, ALO 153’E GELEN ÇAĞRILARA CEVAP VERDİ

BELSAN Genel Müdürü Nusret Urmak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İletişim Merkezi (ŞUBİM)’i ziyaret ederek vatandaşlardan gelen çağrılara cevap verdi.

BELSAN 15 TEMMUZ’DA HALKIN HİZMETİNDE OLDU

15 Temmuz Demokrasi Destanının birinci yıl dönümünde BELSAN A.Ş Toplu taşıma hizmetlerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin talimatlarıyla vatandaşlara ücretsiz hizmet verdi.

‘24 YIL BİZ BU TARİHİ BÖLGEYİ BU SİSTEM İLE GÖTÜREBİLİRİZ’

Şanlılurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 yıl ömrü olan bir sistem ile toplu taşımayı sürdürmeyi düşünüyoruz.24 yıl biz bu tarihi bölgeyi bu sistem ile götürebiliriz. Bu projeye tüm yönüyle bakmaya çalıştık.Şanlıurfamız için en doğrusunu yapmaya çalıştık. Çünkü 1 milyon 940 bin kişinin hakkını kullanıyoruz. Bunun farkındayız. Burası bizim en temel yaklaşım noktamızdır, dedi.

“BUGÜNÜN KAPTANLARI YARININ MAKİNİSTLERİ OLMAK DURUMUNDASINIZ”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Kendinizi yenilemek durumundasınız, bugünün kaptanları yarının makinistleri olmak durumundasınız bu büyük makineleri yine bu kadrolar tarafından kullanılacak. Çağ değişiyor. Hayat standartları çok yükseliyor. Şanlıurfa’da da yükselecek. Halkımızın bizden beklentileri bu şekildedir” dedi.

BELSAN ÇALIŞANLARINA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren BELSAN A.Ş’in düzenlemiş olduğu İş sağlığı ve güvenliği –İş teknik eğitimi programı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezinde iki oturum şeklinde gerçekleştirildi.

Büyükşehirden Bayram'da Ücretsiz Ulaşım Müjdesi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi’nin talimatlarıyla Ramazan bayramı boyunca toplu taşıma araçlarımız ücretsiz hizmet verecektir.

Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşımada Gece Uygulamasına Başlandı

Ramazan ayının gelmesi münasebetiyle toplu taşımada yeni kararlar alındı. Özellikle gece vakitlerinde vatandaşların mağdur olmaması için 5 ana hatta 24 saat toplu taşıma hizmeti verilecek.

KURUMLAR ARASI TURNUVANIN ŞAMPİYONU BELSAN ULAŞIM’ OLDU

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BELSAN, BELTUR, BELTAŞ, UKOME ve Hizmet İş Sendikası 2 nolu şubesi arasında düzenlenen birimler arası futbol turnuvasının final maçı önceki akşam Karaköprü EFOR spor tesislerinde düzenlendi.

BELSAN YAZ UYGULAMASINA START VERDİ

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Nihat Çiftçi nin teşrifleriyle personellerimize yazlık iş elbisesi dağıtımı yapıldı.

Viranşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin Açılışı Yapıldı

17 bin 500 m2 alan içerisinde 3 bin m2 kapalı alan üzerine inşa edilen, Şehirlerarası ve ilçe terminali olmak üzere iki bölümden oluşan terminalinin açılışı gerçekleştirildi.

BELSAN Çalışanları 1 Mayısta Bir Araya Geldi

1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü münasebetiyle BELSAN Genel Müdürlüğü tarafından şirket personelleri onuruna bir yemek verildi.

BELSAN, Vatandaşların Konforuna Önem Veriyor

BELSAN, Ulaşımda vatandaşlara daha iyi ve konforlu hizmet verebilmek amacıyla yenilenmeye devam ediyor.

BELSAN Kaptanı Ödül Törenine Damga Vurdu!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen Harran Üniversitesi Genç Girişimcilik Kulübü 1.Göbeklitepe Ödül törenine BELSAN A.Ş Kaptanlarından Mustafa Şiran damgasını vurdu.

Belsan Tam Kadro Yürüyüşe Katıldı

Şanlıurfa’nın düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97’nci yılı etkinlikleri kapsamında kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.

‘Sevgi Her Şeyin Temelidir’

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Kendimizi yenilememizin yolu eğitimden geçiyor. Dünya değişiyor biz sadece geçmişteki bilgilerimizle geleceği yönetemeyiz. İşimizi sevmemiz lazım neden nafakamızı sağlıyoruz.

Şanlıurfa'nın Geleceğini Güzel Görüyoruz!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren BELSAN, BELTUR ve BELTAŞ’ın ortaklaşa düzenlediği aile toplantısı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Ygs’de Ücretsiz Ulaşım İmkanı Sağlanacak

Hafta sonu yapılacak Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) nedeniyle Şanlıurfa’da sınava girecek olan öğrenciler ve sınavda görev alacak öğretmenler için ücretsiz ulaşım imkanı sağlanacak.

Sayın Mehmet Akyürek ve Sayın Mehmet Yıldırım'ın Belsan'a Ziyareti

Milletvekilimiz Sayın Mehmet Akyürek ve beraberinde AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Sayın Mehmet Yıldırım, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Büyükfırat kurumumuzu ziyaret etti.

Şanlıurfa Otobüs Terminali Güzel Günlerden Birini Yaşadı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Şehirlerarası Otobüs Terminalimiz güzel günülerden birini yaşıyor. Şanlıurfa'nın yiğitlerini vatani görevine uğurluyor.

2017 Yılı Sömestr Tatili 6-14 Yaş Grubu Sinema Etkinliği

Belsan A.Ş. olarak 2017 yılı sömestr tatili 6-14 yaş grubu için sinema etkinliği gerçekleştirdik.

26 No'lu Salih Özcan Bulvarı Hattı Açıldı

Vatandaşlarımızı dinliyoruz, isteklerine en doğru çözümü sunmaya çalışıyoruz. Bu sorunlardan birisine çözüm olan 26 nolu Salih Özcan Bulvarı hattımız açıldı.

Yönetim Kurulu Aylık Toplantısı Yapıldı

Belsan A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin de katılımıyla yapıldı.

Belsan Çalışıyor, Vatandaştan Tam Not Alıyor

BELSAN Genel Müdürü Nusret URMAK,URFAPRESS'ten arkadaşımız Necdet KARADENİZ'e bilinmeyenleri anlattı.İşte o röportaj;